سایت فروشگاهی

اگه از دردسرهای مدیریت فروش‌هات توی اینستاگرام خسته شدی و دنبال یه راه آسون‌تر می‌گردی، داشتن یه سایت فروشگاهی اختصاصی، بهترین گزینه‌ست برات!

فروش ۲۴ساعته و بی‌دغدغه

وقتی فروشگاه اینترنتی داشته باشید، می‌تونید کالاهاتون رو ۲۴ساعته بفروشید و بدون دغدغۀ بررسی‌کردن مداوم پیام‌های زیاد کاربران و جواب‌دادن به تک‌تک پیام‌ها، تمام اطلاعات همۀ خریدها رو به‌صورت منظم داشته باشید. همچنین دیگه دغدغۀ چک کردن رسید کارت‌به‌کارت مشتری و اطمینان از تقلبی نبودن رسید رو ندارید و مبلغ کالا درجا وارد حسابتون می‌شه. این کار، برای مشتری هم راحت‌تره.

مالکیت و پایداری سایت

سایت همیشه پایداره و شما مالکش هستید ولی شبکۀ اجتماعی نه. تو سال‌های اخیر زیاد دیدیم که خیلی از شبکه‌های اجتماعی مدتی محبوب بودن ولی بعد از مدتی، به‌دلیل تحریم، کوچ کاربرا به یه شبکۀ اجتماعیِ دیگه، فیلترشدن و... کارشون تموم شده و فراموش شدن؛ اما سایت این‌طوری نیست و همیشه می‌مونه. همیشه هم اولین گزینۀ مردمه برای جست‌وجو دربارۀ چیزی که دنبالش می‌گردن.

به‌روز بودن قیمت و موجودی کالاها

مشکل بزرگی که فروش تو شبکه‌های اجتماعی داره اینه که خیلی وقتا ادمین‌های صفحه در لحظه موجودی کالاها رو نمی‌دونن و این باعث می‌شه که بعضی اوقات ادمین‌ها کالایی رو که موجودی نداره به مشتری بفروشن و این باعث دردسر برای شما و مشتری بشه. با داشتن سایت فروشگاهی دیگه این مشکل وجود نداره و موجودی هر کالا کاملاً مشخصه.

فروش بیشتر با ایجاد تجربه بهتر برای مشتری

با امکاناتی که توی سایت وجود داره، مثل امکان فیلتر کردن کالا با رنگ و قیمت و ... یا جستجو با نام کالا، اطلاع دقیق از روند ارسال محصول و پیامک شدن کد رهگیری و خیلی موارد دیگه که تجربه یه خرید شیرین رو به مشتری میده، فروش شما بیشتر میشه.

سهولت دسترسی به انواع کالا

تو سایت فروشگاهی، مشتری علاوه بر جست‌وجوی کالای مورد نظر، می‌تونه با فیلتر کردن مشخصات، یه کالا با مشخصات خاص رو پیدا کنه؛ در صورتی که تو شبکه‌های اجتماعی این امکان وجود نداره و همچنین مشتری برای دیدن کالاهای قدیمی‌تر گاهی مجبوره کل صفحۀ شما رو تا پایین بره که بتونه پیداش کنه.

اعتماد بیشترِ مشتری‌ها

شما می‌تونید برای سایتتون نماد اعتماد (ای‌نماد) دریافت کنید ولی امکان گرفتن نماد اعتماد برای شبکه‌های اجتماعی وجود نداره. همچنین مشتری با دیدن نماد اعتماد تو سایتتون، به شما بیشتر اعتماد می‌کنه و راحت‌‌تر خریدش رو انجام می‌ده.
سایت فروشگاهی اختصاصی شما

فقط یه قدم تا فروشگاه آنلاین خودت فاصله داری!

اگه یه سایت فروشگاهی می‌خوای که با خیال راحت و بدون دغدغه به کسب درآمدت بپردازی، فرم مقابل رو در عرض 30 ثانیه پر کن تا یه قدم به هدفت نزدیک‌تر بشی.

سوالات متداول

بله، تقریباً هر امکان جدیدی که نیاز داشته باشین قابل پیاده‌سازی هست. اما روال کلی برای امکانات درخواستی به این شکله که، شما درخواست امکان جدید مد نظرتون رو تو چند پاراگراف برای شرکت ارسال می‌کنید و تیم فنی شرکت ظرف چند روز درخواست شما رو امکان‌سنجی می‌کنن و نتیجه رو به شما اطلاع می‌دن و بعد از تایید شما کار پیاده‌سازی شروع می‌شه.

بله. تغییر قالب هم درخواست امکان جدید محسوب می‌شه و با پرداخت هزینۀ قالب جدید، می‌تونید این کارو انجام بدید.

پشتیبانی ما از شنبه تا چهارشنبه، از ساعت 9 تا 17 پاسخگوی همۀ سوالات و مشکلات احتمالی شماست.

بله. زمان تحویل پروژه، طی جلسۀ حضوری یا غیرحضوری، نحوۀ کار با سایت بهتون آموزش داده می‌شه.

هیچ تجهیزات خاصی برای کار با سایت نیاز نیست. شما می‌تونید با یه کامپیوتر معمولی و یا حتی یه گوشی هوشمند، فروشگاه اینترنتی‌تون رو مدیریت کنید و با سایت فروشگاهی‌تون کار کنید.

سایت‌فروشگاهی به تنهایی نیازهای مدیریتی شما رو برطرف می کنه و تمام عملیات مدیریت محصولات و مدیریت کاربران و مدیریت سفارشات و پرداخت ها در اون انجام می‌شه. اما صفحه اینستاگرام یک امکان بازاریابی و جذب مشتری برای شماست و عملا اینستاگرام و سایت فروشگاهی مکمل هم هستن.

خیر، اگه از شهری غیر از محل استقرار شرکت قصد سفارش سایت دارین، مشکلی نیست و بدون مراجعه حضوری به دفتر شرکت می‌تونین سایت فروشگاهی خودتون رو سفارش بدین.